Hlavní sponsor

Banner
Banner
Banner
Banner

IGC Browser

Banner
Banner

Reklama

Banner

Upload IGC z mobilu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivo Bartoň   
Neděle, 10 Květen 2015 22:07

IGC BROWSER / SeeYou RECORDER

Pro pohodlné nahrání tracklogu přímo z mobilu je pro Vás připravena aplikace "IGC Browser". Je to udělátko pracující na mobilech, které Vám proskenuje paměť a najde IGC soubory vytvořené v jiných aplikacích (XC Track, XC Soar, SeeYou ...).

Pokud někdo využívá mobil jako pomocný záznamník letů, je možné využít také aplikaci "SeeYou Recorder", která pouze vytváří IGC soubor (zaznamenává let bez zobrazení údajů) a spolupracuje také s podporovaným LIVETRACK24 pro online sledování letu. IGC soubory vytvořené například přes XC TRACK je možné také snadno přeposlat na Leonarda.

IGC Browser umožnuje zobrazení letu, údajů o letu a především podporuje nakonfigurování přístupu na našeho LEONARDA a odeslání letu na web přímo z mobilu.

KONFIGURACE "Leonardo Upload"

SUBMISSION URL: "http://www.pg-leonardo.cz/leo/flight_submit_igc.php"

COMMENTS: V tomto poli používejte diakritiku s rozumem. IGCBrowser kóduje komentáře v nečeském kódování (neumí háčky) a vyrobený převod není samozřejmě dokonalý. Neumí "žluťoučký koník" apod. Tedy v omezené míře používejte složená slova či zdrobněliny. Pořád lepší než otazníky ve slovech ...


Kategorie PG musí korektně vyplnit všechny kolonky.

Glider: Název padáku uvádějte bez označení výrobce, ten se zadává ve druhé kolonce.

Glider brand: Zvolte výrobce křídla.

Class: "PG Performance" odpovídá našemu OPEN, "PG Sport" našemu SPORT. Pokud někdo zvolí "PG Standard", let se mu zařadí podle certifikace křídla a v poli "Upload result:" bude pilot na tuto skutečnost upozorněn. Špatně zařazený let se dá samozřejmě opravit v uživatelském prostředí Leonarda.

Glider cert. category: zvolte certifikaci křídla (správnou prosím).

Start type: "Food" = rozběh, "Winch" = naviják/odviják.

MPG/PPG v poslední kolonce Start type zvolí "Motor".

Specifická kategorie "ELEKTROMOTOR" zvolí způsob vzletu "Food" a do pole Comments se uvede "*E" (Elektro). POZOR, (*) je nutná. Před ní je možné napsat libovolný komentář.


Kategorie ROGALO musí korektně vyplnit kolonky GLIDER, CLASS a START TYPE. Ostatní kolonky se ignorují.

Glider: Název rogala uvádějte VČETNĚ označení výrobce. Podle prvního slova názvu se ve výpisu letů přiřazuje logo kluzáku.

Class: "HG Flexible Wing" pro rogala s pružným potahem, "HG Rigid Wing" pro rogala s pevným potahem.

MOTOROVÁ ROGALA (tříkolky) si v kolonce START TYPE zvolí "Motor". 

Motorová rogala s pomocným motorem - "MOSQUITO" zvolí způsob vzletu "Food" a musí do pole Comments uvést "*M" (Mosquito). POZOR, (*) je nutná. Před ní je možné napsat libovolný komentář.


Kategorie VĚTROŇ musí korektně vyplnit kolonky GLIDER a START TYPE. Ostatní kolonky se ignorují.

Glider: Název větroně uvádějte VČETNĚ označení výrobce. Podle prvního slova názvu se ve výpisu letů přiřazuje logo výrobce.

Do pole Comments se uvede "*G" (Glider) nebo "*V" (Větroň). POZOR, (*) je nutná. Před ní je možné napsat libovolný komentář.


Kategorie BALÓN musí korektně vyplnit kolonku GLIDER. Ostatní kolonky se ignorují.

Glider: Název balónu uvádějte VČETNĚ označení výrobce. Podle prvního slova názvu se ve výpisu letů přiřazuje logo výrobce.

Do pole Comments se uvede "*B" (Balón, Baloon). POZOR, (*) je nutná. Před ní je možné napsat libovolný komentář.


Přeji příjemné lety.

     


 

Aktualizováno Neděle, 28 Únor 2016 20:32